Produkty Alu4U

O firmie

Poznaj historię naszej firmy

Alu4U od 2018 roku!

Początki firmy sięgają 2018 roku, wtedy to powstała marka Alu4U. Właściciele firmy wraz z kilkuosobowym zespołem zaczęli realizować zamówienia na drzwi aluminiowe. Z każdym miesiącem pracy doskonalili technikę produkcji, co przekładało się na jakość wykonywanych produktów. Stopniowo mogli wprowadzać do oferty kolejne pozycje, mianowicie: pergole, ogrodzenia oraz balustrady aluminiowe, które były realizowane na terenie południowej Polski.

Wieloletnie doświadczenie pracowników w zakresie stolarki otworowej dało nam możliwość od początku oferować produkty spełniające oczekiwania najbardziej wymagających Klientów na rynku. Pergole aluminiowe okazały się bestsellerem Alu4U i z roku na rok sukcesywnie wzrasta na nie popyt.

Szybki i stabilny rozwój marki

Firma prężnie i dynamicznie się rozwijała, co pozwoliło z powodzeniem wprowadzać nowe produkty, ale przede wszystkim poszerzać załogę Alu4U. Obecnie firma zatrudnia blisko 30 osób pracujących na produkcji, a także w biurze. Rozbudowaliśmy dział produkcji, unowocześniliśmy park maszynowy, dzięki czemu z dokładnością i precyzją możemy realizować najwyższej jakości usługi.

Poniżej prezentujemy nasze stanowisko na targach budowlanych w Bielsku Białej (2022).

Nowoczesna i ciepła stolarka otworowa ALU4U

Kolejnym etapem było uruchomienie produkcji stolarki otworowej. Alu4U tworzy wypełnienia drzwiowe i panele nakładkowe w formie klasycznej jak i nowoczesnej, przez co firma jest dobrym partnerem dla producentów stolarki aluminiowej, PCV oraz firm budowlanych. Obecnie produkty Alu4U trafiają do odbiorców między innymi w Niemczech, Austrii, Słowacji, Anglii, Rumunii oraz Norwegii.

Alu4U tworzy nowoczesność w perfekcyjnym wykonaniu

Kreatywność, innowacyjne pomysły, a także wykwalifikowany i doświadczony zespół ludzi to klucz do sukcesu. Firma realizuje wszelkiego rodzaju produkty aluminiowe, począwszy od balustrad, ogrodzeń, pergoli, bram, drzwi czy profili aluminiowych. Przed przystąpieniem do realizacji jesteśmy w stanie przygotować i opracować wizualizację produktu z uwzględnieniem wszelkich aspektów i oczekiwań.

Najwyższa jakość komponentów, kontrola jakości

Do produkcji stosowane są materiały renomowanych firm europejskich. Produkty Alu4U jesteśmy w stanie dowolnie modyfikować i w pełni dopasować do oczekiwań klientów. Każdy etap produkcji musi przebiegać wedle określonych reguł, dokładamy starań by Klient otrzymał najwyższej jakości produkt!

Jakość, terminowość i obsługa to nasze zalety.